Znaczenie snu - Przeprowadzka

przeprowadzka

Przeprowadzka oznacza na jawie zmianę miejsca zamieszkania, przeniesienia się gdzie indziej. Czasem jest to odmiana na lepsze, poprawa warunków życia, a czasem na gorsze, bycie zmuszonym do obniżenia standardów życia.

We śnie przeprowadzka dotyczy duchowej przemiany, reorientacji swojego nastawienia do życia, otaczających nas ludzi i spraw, zmiana perspektywy patrzenia na coś.

  • Marzenia o przeprowadzce – oznaczają niezadowolenie ze znalezienia się w obecnym położeniu w życiu; śniący nie jest usatysfakcjonowany swoimi osiągnięciami, nie czuje się zadowolony z tego, czego dokonał i taki stan nie opuszcza go od dłuższego czasu;
  • Przeprowadzanie się do lepszego lokum – zwiastuje nadejście szczęśliwego okresu w życiu śniącej osoby, wydarzy się coś, co poprawi jej samopoczucie i przez to jakość życia; nie oznacza prawdziwej przeprowadzki;
  • Przeprowadzanie się do gorszego lokum – jest przeciwieństwem luksusowego mieszkania, do którego można się przeprowadzić; oznacza zmiany na gorsze, serię nieszczęśliwych wypadków, które sprawią, że życie śniącego stanie się znacznie trudniejsze, bardziej uciążliwe i niesatysfakcjonujące.

Czasem przeprowadzka pojawiająca się we śnie może obrazować prawdziwe, fizyczne zmiany w otoczeniu śniącego. Należy uważnie się mu przyglądać, aby je dostrzec i dostosować się do nowej sytuacji lub ją w porę próbować obrócić na swoją korzyść.

Niekiedy interpretacja przeprowadzki dotyczy niepokojów towarzyszących śniącej osobie, uczucia niepewności i braku bezpieczeństwa, które są spowodowane wyrzutami sumienia.

Opisz swój sen

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.