Znaczenie snu - Rodzina

rodzina

Sytuacja w rodzinie podczas snu odpowiada rzeczywistym zdarzeniom, które spotkają śniącego w niedalekiej przyszłości. Marzenie senne o szczęśliwej, radosnej rodzinie zapowiada właśnie takie wydarzenia, sukcesy, dobry stan zdrowia. Jeżeli jednak we śnie rodzina jest zmartwiona, kłóci się lub któryś z jej członków jest chory, to jest to zwiastunem nieszczęść i porażek.

  • Kłócenie się z rodziną – to odzwierciedlenie niesnasek i sporów z członkami rodziny na jawie; śniący przeżywa niekomfortową sytuację być może bardziej niż mu się wydaje; szczera rozmowa i wyjaśnienie wszelkich nieporozumień i drażliwych kwestii na pewno pomogą;
  • Zabawa z rodziną – wyraża stłumioną przez śniącego chęć porozumienia się z członkami rodziny, otrzymania wsparcia z ich strony w sprawie, o której nie może im powiedzieć lub której nie rozumieją; jest to również oznaka, że pomimo kilku kłopotów ma on dobry kontakt ze swoją rodziną i przeżywa z nią dużo szczęśliwych momentów;
  • Spotkanie z rodziną na uroczystości – symbolizuje bardzo luźne kontakty z rodziną, rzadkie spotkania i nieznajomość siebie nawzajem.

Interpretacja marzenia sennego, w którym pojawia się rodzina jest w dużej mierze uzależniona od tego który z członków rodziny się w nim pojawia. Większość z nich ma własne obszerne interpretacje, jak dziadkowie, czy rodzice, gdyż są oni ważnymi osobami w życiu śniącego i niosą ze sobą istotne przesłanie.

Ostatnie komentarze
  1. Śniące się szczury z ranami

    Śniły mi się dwa moje szczury które miały rany aż do mięsa

Opisz swój sen

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.