Znaczenie snu - Burza

burza

Burza we śnie, podobnie jak w prawdziwym życiu, przynosi niespodziewane wydarzenia, nagłe zmiany, a także zapowiada oczyszczenie atmosfery, rozładowanie napięć i zażegnanie konfliktów, zwłaszcza tych długotrwałych.
Często jest kojarzona z gniewem Boga. Może to być znak, że nasze postępowanie jest niewłaściwe i powinniśmy je jak najszybciej zmienić.
Interpretacje związane z człowiekiem dotyczą jego uczuć, które są gwałtowne i nieposkromione. Najczęściej dotyczy to tłumionych przez długi czas emocji znajdujących w końcu ujście.

  • nadchodząca burza – zapowiada nieszczęście i kłopoty, dotyczy to niemal wszystkich aspektów życia – przyjaźni, pracy oraz zdrowia;
  • burza z piorunami – to ostrzeżenia przed jakąś tragedią oraz przed przyjaciółmi, którym jesteśmy obojętni;
    grad podczas burzy – problemy finansowe lub rodzinne, często zapowiada zerwanie związku;
  • tęcza po burzy – zapowiedź szczęśliwego końca kłopotów;
  • niszczycielski huragan podczas burzy – to oznaka, że wszystko, co wydawało się stabilne może w każdej chwili ulec zniszczeniu, śniący powinien zatem starać się utrzymać dystans wobec tego do czego był przywiązany;
  • sztorm(burza na morzu) – to symbol negatywnych wydarzeń z przeszłości, które nadal mają na nas wpływ, sprawiają, że śniący czuje się wobec nich bezsilny.

Nawet negatywna interpretacja snu o burzy może nieść za sobą pozytywne skojarzenia. Jej niszczycielska siła usuwa z życia to, co niepotrzebne na dłuższą metą i robi miejsce dla stworzenia czegoś nowego i lepszego.

Ostatnie komentarze
  1. maciek

    Śniło mi się że była burza i porwało mnie tornado co to oznacza

Opisz swój sen

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.