Znaczenie snu - Chłopak

para

Chłopak pojawiający się we śnie może mieć rozmaite znaczenia. W dużej mierze jest to uwarunkowane tym komu się on śni.

Jeżeli w marzeniu sennym kobiety pojawia się chłopak, to jest to znak, że pragnie ona związku, jest gotowa na miłość. Niezależnie od tego czy śniąca ma już partnera czy nie może być to zapowiedź nowej romantycznej znajomości. Jednak najczęściej chłopak symbolizuje rozkwit istniejącego związku czy relacji między dwojgiem ludzi.

Natomiast jeśli chłopak śni się mężczyźnie, jest on odzwierciedleniem jego samego. Wszelkie cechy i zachowania sennej postaci są odpowiednikami cech i zachowań śniącego. Wygląd chłopaka ze snu świadczy także o tym jak mężczyzna postrzega samego siebie na jawie. Silny i pewny siebie chłopak wyobraża wysoką samoocenę, pewność siebie i śmiałość w życiu codziennym. Chłopak zraniony, smutny, zgarbiony to oznaka bardzo niskiego poczucia własnej wartości, bezsilności, poddania się autorytetowi i kontroli innych ludzi, których mężczyzna uważa za silnych i władczych.

  • mały chłopiec bawiący się z innymi dziećmi – oznacza skłonności do znajdowania sobie złego towarzystwa; może być też oznaką nadejścia dobrych wieści;
  • nastoletni chłopak – zapowiada zmiany w życiu śniącego, powinien on podążać za głosem swojego serca;
  • wysoki chłopak – symbolizuje zdarzenie, które poprawi poczucie własnej wartości śniącego;
  • rozmowa z chłopakiem – zwiastuje miłą niespodziankę dla nas;
  • kłótnia z chłopakiem – oznacza, że niebawem nadejdzie możliwość zawarcia nowych, miłych znajomości.

Opisz swój sen

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.